Maltext Agencja Reklamowa Tuchola

w wielkim skrócie

Historia naszej firmy

W branży reklamy i poligrafii jesteśmy od 1991 roku, działając pod nazwą MALTEXT. Nasza historia ma korzenie w rzemiośle malarskim, gdzie tworzyliśmy pierwsze reklamy na różnych powierzchniach, takich jak płyty, sklejka, deska, ściana i szyby. To właśnie stąd wzięła się nazwa MALTEXT, która skraca „malowany tekst”.

Początki polegały na ręcznym tworzeniu projektów, wypełnionych ołówkiem i kredkami. Jednak naszą działalność zrewolucjonizowało pojawienie się kolorowych folii samoprzylepnych, które z czasem zastąpiły tradycyjne farby.

Wraz z rozwojem technologii, wprowadziliśmy do naszej pracy komputery, drukarki, plotery tnące i drukujące, co pozwoliło nam dostarczać jeszcze wyższej jakości usługi reklamowe i poligraficzne.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom jesteśmy gotowi spełnić wszelkie Twoje potrzeby związane z reklamą i poligrafią.

 

Nasza misja

A paragraph describing your company’s goals or mission statement. This section is meant to help visitors understand the purpose of your business.